18 خـرداد 1402  20:44:31
صفحه اصلی مزایای عضویت           

مزایای عضویت در سامانه araiesh.com :

 • ✍️  ساخت وب سایت اختصاصی برای سالن شما در معتبرترین سامانه تبلیغاتی سالن های زیبایی
 • ✍️ ایجاد یک پنل مدیریت اختصاصی قابل ویرایش برای شما برای درج رزومه، تصویر، نقشه مطب، آدرس و....
 • ✍️ معرفی سالن شما در سرویس جهانی گوگل و.... 🌎🌎
 • ✍️ معرفی سالن شما در مقالات بهترینهای شهرتون (در صورت ارائه مدارک مستدل)
 • ✍️تبلیغ رایگان سالن شما در کانالهای تلگرام و اینستاگرام به مجموع 30هزار نفر
 • ✍️ایجاد یک کانال ارتباطی مستقیم با مشتریان و فرایند پرسش و پاسخ
 • ✍️ایجاد یک کانال ارتباطی مستقیم با مدیریت آرایش.کام برای ارائه نظرات و سوالات احتمالی

 

  • ✍️ آیا می دانستید وب سایت اختصاصی شما به تنهایی تا چند میلیون تومان توسط شرکتهای مختلف فروخته می شود  در حالیکه هزینه سایت در پکیج نرمال فقط و فقط 120 هزارتومان برای یک سال می باشد. در این یکسال علاوه بر مدیریت وب سایت خود بارها و بارها دیده شوید.
 • ✍️ آیا می دانستید در وب سایت اختصاصی تان مشابه آنچه در facebook و Youtube می بینید می توانید هدر مخصوص خود را در بالای صفحه داشته باشید و تصاویر منتخب خود را به شکل اسلایدر در پایین صفحه نمایش دهید.
 • ✍️ آیا می دانستید در وب پیج اختصاصی تان مشابه آنچه در facebook و Youtube می بینید می توانید اسلایدرمخصوص خود را در پایین صفحه داشته باشید و تصاویر منتخب خود را به شکل اسلایدر در پایین صفحه نمایش دهید.
 • ✍️ آیا می دانستید که در پکیج تان، می توانید بدون نیاز به ایمیل تلگرام و... مطالب و نظریات خودتان را از طریق سیستم تیکت دهی مندرج در پکیج خریداری شده به سادگی به مدیریت پزشکیاب ارسال فرمایئد
 • ✍️ آیا می دانستید با عضویت در سالن زیبایی شما علاوه بر سایت araiesh.com در کانال معروف @BeautyHome ,و کانالهای بهترین سالنهای زیبایی شهرتون نیز رایگان تبلیغ می شوید.

 

 


امروزه موضوع زیبایی و زیبا دیده شدن در بین خانم های ایرانی بیش از گذشته، رواج پیدا کرده و این یک خبر خاص برای مدیران سالن های زیبایی است که جلوتر از دیگر رقبا بتوانند، عطش زیباتر شدن مشتریان خود را با هنرمندی خود به خوبی پاسخگو باشند. در این فرایند بدیهی است که اولین و مهمترین فاکتور موفقیت، دیده شدن توسط مشتریان بی شمار می باشد. اما اتفاق جدید و قابل تامل در بین مشتریان و مخصوصا خانمهای جوان آن است که در فرایند انتخاب سالن زیبایی ممکن است فقط به شنیده ها اکتفا نکنند و با استفاده از اطلاعات گسترده دنیای مجازی و شبکه اینترنت بدنبال سالنهای زیبایی مطلوب خود باشند... پس نداشتن اطلاعات سالن زیبایی درمحیط وب و دنیای مجازی تقریبا یعنی کمتر و کمتر شدن اعتبار سالن و کاهش مشتریان.

پس پیش از چاپ کارت ویزیت و هزینه تبلیغات، ضروری است که در گام اول یک وب‌ سایت تخصصی داشته باشید و با آن تمام خدمات ویژه خود را  برای مشتریان قدیم و جدیدتان معرفی کنید. وب‌سایت مانند یک بروشور آنلاین، آخرین اطلاعات موردنظر شما را به سادگی هر چه تمام تر به اشتراک می‌گذارد. هر زمان اراده کنید، اطلاعات منتشر شده را  می توانید تغییر دهید بدون اینکه نیاز به صرف وقت و یا هزینه‌ اضافی برای چاپ محتوای جدید پرداخت کنید. با راه‌اندازی یک وب‌سایت تأثیرگذار، مشتریان بالقوه را به خدمات مورد نیازشان هدایت می‌کنید و راهی مطمئن برای ارتباط با مشتریان جدید که ممکن است با خدمات شما آشنا نباشندایجاد می کنید.

چیزی که ممکن است دغدغه شما برای تهیه یک وب سایت کاربردی باشد هزینه چند میلیونی آن است. که البته این دغدغه به همت گروه تخصصی ما جایی برای عرض اندام ندارد.

کانون تبلیغاتی آرایش متشکل از گروهی متخصص در زمینه فناوری اطلاعات ، زیبایی و MBA و پزشکی، بر اساس یک الگوریتم تخصصی، تلاش نموده است تا بستر مناسب برای داشتن یک وب سایت تخصصی در یک محیط تبلیغاتی موثر با قیمت باورنکردنی را برای شما ایجاد کند.

مدیران محترم آرایشگاهها و سالن های زیبایی با عضویت در سامانه آرایش علاوه بر خریدیک وب سایت تخصصی، به قیمت باورنکردنی، می توانند تبلیغات سالن خود را به شکل رایگان در تنها سامانه تبلیغات تخصصی سالن های زیبایی و کانالهای 30.000 نفره مشاهده نمایند. پس..............فرصت را از دست ندهید  و از همکاران خود پیشی بگیرید.


قیمت ها بر حسب تومان میباشد


انتخاب با شما
عضویت رستوران

عضویت آموزشگاه

عضویت کاربران
مزایای عضویت

تعرفه عضویت

تعرفه تبلیغات

شکایات

مقررات

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

مدیریت: admin@karajsite.com
تبلیغ شما: tabligh@karajsite.com
پشتیبانی: support@karajsite.com