18 خـرداد 1402  20:13:00
صفحه اصلی تعرفه عضویت           

کلیه هزینه های اعلـام شده بر حسب تومان میباشد.

 

امروزه، وب سایت کاملـا از حالت تشریفاتی خارج شده و ابزاری کارامد و تأثیرگذار در هر کسب و کاری و از جمله سالن های زیبایی میباشد. خیلی از مردم وقتی به مشکلی برخورد میکنند سراغ اینترنت میروند تا راهکار موردنظر را جستجو کنند؛ شما هم میتوانید با داشتن وب سایت تخصصی، خدمات خود را بعنوان راهکاری برای نیازهای مشتریان خود مطرح کنید:

  • ✍️  پیش از چاپ کارت ویزیت و هزینه بابت تبلیغات، لـازم است وب‌سایت خود را داشته باشید؛ چرا که در وب‌سایت، بعنوان بستر تبلیغاتی تان، تمام جزئیات کسب و کار و پیشنهادهای ویژه شما را  برای مشتریان قدیم و جدیدتان معرفی می کند.
  • ✍️  وب‌سایت مانند یک بروشور آنلاین، آخرین اطلاعات موردنظر شما را به اشتراک می‌گذارد؛ هر زمان اراده کنید، اطلاعات منتشر شده را  می توانید تغییر دهید بدون اینکه نیاز باشد منتظر شوید و یا هزینه‌ای بابت چاپ محتوای جدید پرداخت کنید.
  • ✍️  با راه‌اندازی یک وب‌سایت تأثیرگذار، مشتریان بالقوه را به خدمات مورد نیازشان هدایت می‌کنید.
  • ✍️  سایت شما مثل یک کارمند فروش؛ اما شبانه‌روزی و هفت روز هفته به سؤالات متداول مشتریان پاسخ می‌دهد.
  • ✍️  وب‌سایت راهی مطمئن برای ارتباط با مشتریان جدید است که ممکن است با خدمات شما آشنا نباشند.
  • ✍️  برخی به اشتباه فکر می‌کنند وب‌سایت فقط برای سالن های بزرگ مفید است؛ اما واقعیت این است که مزیت وب‌سایت برای  سالن های  کوچک کمتر  از سالن های برند نیست. بدانیم که چرا که موتورهای جستجو اغلب نتایج را با توجه به موقعیت مکانی کاربر، مرتب می‌کنند و مثلاً اگر عبارت “آرایشگاههای نزدیک من” را جستجو کنید، گوگل آرایشگاههای را در اطراف شما نشان خواهد داد، نه در استانی دیگر؛ بنابراین شکی نیست که حضور آنلاین حتی برای کسب و کارهای کوچک، مزایای بسیاری دارد.
  • ✍️  برای کسب و کار شما، چیزی مهمتر از دیده شدن نیست. اگر وب سایت معتبری نداشته‌باشید، مشتریان نمی‌توانند شما را پیدا کنند که این منجر به کاهش اعتبار شما خواهد شد.

 

 

عضویت رستوران

عضویت آموزشگاه

عضویت کاربران
مزایای عضویت

تعرفه عضویت

تعرفه تبلیغات

شکایات

مقررات

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

مدیریت: admin@karajsite.com
تبلیغ شما: tabligh@karajsite.com
پشتیبانی: support@karajsite.com