18 خـرداد 1402  20:07:54
صفحه اصلی درباره ما           

امروزه موضوع زیبایی و زیبا دیده شدن در بین خانم های ایرانی بیش از گذشته، رواج پیدا کرده و این یک خبر ویژه برای مدیران سالن های زیبایی است که برای رضایتمندی بهتر مشتریان، هنر خود را به بهترین شکل نشان دهند. اما این به تنهایی کافی نیست. به عبارت دیگر در کنار ارائه سرویس عالی به مشتریان، مدیران سالن های زیبایی می دانند که دیده شدن توسط مشتریان جدید نیز بسیار حیاتی است. در این راستا، یکی از متداولترین راههای انتخاب سالن زیبایی خوب، استفاده از دنیای مجازی و مطالعه وب سایتهای مرتبط می باشد. وب‌سایت مانند یک بروشور آنلاین، آخرین اطلاعات موردنظر مشتری را به سادگی هر چه تمام تر به اشتراک می‌گذارد. در این حالت، مدیر سالن،هر زمان اراده کند، اطلاعات منتشر شده را  می تواند تغییر دهد بدون آنکه نیاز به صرف وقت و یا هزینه‌ اضافی برای چاپ محتوای جدید شود. با راه‌اندازی یک وب‌سایت تأثیرگذار، مشتریان بالقوه به خدمات مورد نیازشان هدایت می شوندو راهی مطمئن برای ارتباط با مشتریان جدید ایجاد می شود.

پس نداشتن اطلاعات سالن زیبایی درمحیط وب و دنیای مجازی تقریبا یعنی کمتر و کمتر شدن اعتبار سالن و کاهش مشتریان.

پس مدیر سالن، پیش از چاپ کارت ویزیت، ضروری است که در گام اول یک وب‌ سایت تخصصی داشته باشد و با آن تمام خدمات ویژه خود را  برای مشتریان قدیم و جدید خود معرفی نماید.

چیزی که ممکن است دغدغه مدیران سالنهای زیبایی برای تهیه یک وب سایت کاربردی باشد هزینه چند میلیونی آن است. که البته این دغدغه به همت گروه تخصصی آرایش.کام به طور کامل بر طرف می شود.

گروه آرایش.کام متشکل از گروهی متخصص در زمینه فناوری اطلاعات، زیبایی و مدیریت بازرگانی، بر اساس یک الگوریتم حرفه ای، تلاش نموده است تا بستر مناسب برای داشتن یک وب سایت تخصصی در یک محیط تبلیغاتی موثر با قیمت استثنایی را برای مدیران سالنها و آموزشگاههای زیبایی ایجاد کند. هدف نهایی آرایش.کام، ایجاد یک پل ارتباطی بین مدیران سالنهای زیبایی و مشتریان می باشد که در نهایت یک فرایند منطقی تر، برای انتخاب سالن های زیبایی متناسب با شرایط مشتری پیشنهاد شود.این امر میسر نمی شود مگر با همکاری همه شما مخاطبان و عزیزانی که در حرفه هنری آرایشگری مشغول خلق هنر هستند.

مدیران محترم آرایشگاهها و سالن های زیبایی با عضویت در سامانه آرایش علاوه بر تهیه یک وب سایت تخصصی، می توانند تبلیغات رایگان سالن خود را در تنها سامانه تبلیغات تخصصی سالن های زیبایی و کانالهای 30.000 نفره مشاهده نمایند.

 

 

  • صاحب امتیاز: آقای دکتر جهانبخش مشایخی
  • سرمایه گذار : سرکار خانم دکتر امیری                      مدیریت طراحی سایت: ، آقای مهندس قاسمی           
  • مدیریت محتوی: سرکار خانم مهندس لطفی                  مدیریت داخلی: سرکار خانم  اصفهانی
عضویت رستوران

عضویت آموزشگاه

عضویت کاربران
مزایای عضویت

تعرفه عضویت

تعرفه تبلیغات

شکایات

مقررات

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

مدیریت: admin@karajsite.com
تبلیغ شما: tabligh@karajsite.com
پشتیبانی: support@karajsite.com